TAFRALI KURUMSAL FİNANSAL DANIŞMANLIK A.Ş.

Hakkımızda

Şirket ortakları olarak Şirketlerin Finansal sıkıntılarını Yerli ve Yabancı ortak pozisyonlarını araştırarak yeni yatırımcıları şirkete lanse ederek şirketlerin büyümesine destek vermek en önemli görevimiz.

01. KURUM

Şirket Merkezimiz İstanbul’da kurulmuş olup Tüm Türkiye’de ve Dünya Çapında Hizmete varız. Şirket ortakları olarak Şirketlerin Finansal sıkıntılarını Yerli ve Yabancı ortak pozisyonlarını araştırarak yeni yatırımcıları şirkete lanse ederek şirketlerin büyümesine destek vermek en önemli görevimiz.

02. DENEYİM

Şirket çalışanları olarak 32 yıllık sermaye piyasaları deneyimine sahibiz. Ekibimiz sermaye piyasalarında Hisse senedinin getirilerinin şirkete yansımalarını iyi bilmekte ve iyi analiz etmektedir. Şirketi Halka arza uygunluğunu Tespit etmek en önemli yeteneğimizdir. Halka arzda potansiyel Yatırımcı ve Fonlar ile görüşmeler yürütüp Halka arzı daha sağlıklı olmasını sağlamaktayız.

03. MİSYON

Halka arza hazırlanmak isteyen ya da blok satış öncesi şirket değerini artırmak isteyen Firmaların organizasyonel yapılandırma projelerini hazırlıyoruz. Şirketlerin tahvil-ihracı, bedelli sermaye artırımı vb birçok projede tebcubemiz aşikardır. Müşterilerimizin şirkertlerinin değerini arttırmak için finansal opsiyonları kendine görev olarak belirlemiştir.

2020 VERİLERİ

Sayılarla Halka Arz

Tek düşüncemiz Ülkemiz Sermayesi olan şirket yapılarını daha fazla güçlendirip, Ülke sermayesine katmadeğer sağlamak görevlerimizin en önemlisidir.

BÜYÜKLÜK (MİLYON TL)

Halka Arz (ADET)

EKİBİMİZ

DANIŞMANLARIMIZ

Mehmet Tafralı

Şirket Ortağı

1973 Rize/Pazar doğumlu MEHMET TAFRALI olarak 1988 yılından bu yana  Sermaye Piyasalarında Çalışmış , Şimdide Sermaye Piyasasına Finansal Danışman olarak Hizmet vermek en önemli görevim. Aynı zamanda sektöre daha fayda sağlamak adına BORSA UZMANLARI DERNEĞİ GENEL BAŞKAN YARDIMCI ‘sı olarak sistemin içinde yer almaya devam ediyorum…

YUNUS KAYA

PARTNER

1978 Of/Trabzon doğumlu Yunus Kaya; 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Borsa Okulunu dereceyle bitirmiştir. Sermaye Piyasasında geçerli 4 farklı lisansa sahip olan Yunus Kaya, yıllardır yorumlarıyla yazılı ve görsel basında yer almakta olup bugüne kadar birçok üniversitede ve özel eğitim kurumlarında misafir olarak eğitim vermiş, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında organizasyonlara katılmıştır.

HİZMETLERİMİZ

Fikirlerimiz Fikirlerinizdir

Halka Arz

BEDELLİ SERMAYE ARTTIRIMI

TAHVİL İHRACI

FİNANSAL DANIŞMANLIK

FİNANSAL YAPILANDIRMA

TEKNİK ANALİZ EĞİTİMİ